غُرهای امیدوار

واقعیت اینه که دوست دارم یکم غر بزنم و شکایت کنم. از چی؟ خودم هم نمی‌دونم. یعنی می‌دونم ها ولی این‌قدر زیاده که از حوصله خارجه که بخوام یکی‌یکی اسم ببرم. حتی نمی‌دونم از کجا شروع کنم! موضوع این‌جاست که اگر حرفی نزنم، شب رو راحت نمی‌تونم بخوابم.

ساخت بازی برای خوشبختی؛ تجربه رویداد کژوال کمپ 2020

ساخت بازی - کژوال کمپ - بازی موبایل سنگ کاغذ قیچی - سینا حسینی

ساخت بازی یکی از قشنگ‌ترین و سخت‌ترین کارهاییه که کردم! حالا که می‌خوام این‌جا در مورد کژوال کمپ 2020 حرف بزنم، تقریبا دو روز از مایل‌استونِ انتشار سافت لانچ بازی روی کافه‌بازار می‌‎گذره. باید اعتراف کنم انتظاری که از یک رویداد داشتم، کم‌تر از این بود و کژوال کمپ 2020 یکی از بهترین رویدادهاییه که […]

تیم؛ اولین و آخرین منجی کسب و کار

مدیریت تیم - سینا حسینی - sina hosseini

چرا باید در تولید یک محصول به ماهیت و مفهوم تیم توجه زیادی داشته باشیم؟ چرا یک تیمِ خوب با افرادی معمولی می‌تونه بهتر از یک تیمِ بد متشکل از افراد حرفه‌ای ظاهر بشه؟ چطور می‌تونیم تیمی داشته‌باشیم که یک محصول خوب رو بسازه؟ اگر تولید یک محصول، تیم و تیم‌سازی برای شما مهم یا جذاب باشه، این پست مطالب مفیدی می‌تونه برای شما داشته باشه.

واکاوی بازی June’s Journey

طراحی بازی موبایل June's Journey سینا حسینی

بازی موبایل June’s Journey روایت‌گر داستانی زیبا است. بازی از سال 2017 تا کنون بازی موفقی بوده. در این مقاله می‌خواهم برخی سیستم‌های طراحی شده در بازی را مورد بررسی قرار بدهم. ساختارهایی همچون Core Loop، Dependency Loop، Economy، Difficulty Curve در اینجا مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

طراحی بازی با خالق SIMS؛ Will Wright

مفاهیم طراحی بازی will wright، سینا حسینی

ویل رایت (Will Wright) هم‌بنیانگذار شرکت ماکسیس (Maxis) و طراح بازی‌های مانند SimCity، SIMS یا Spore است. بازی SIMS پس از انتشار در سال 2009 عنوان پرفروش‌ترین بازی تاریخ را در آن زمان از آن خود کرد. مفاهیمی که در این بلاگ پست خواهید خواند، مفاهیمی هستند که ویل رایت در مسترکلاس طراحی بازی به آن‌ها اشاره کرده است و می‌تواند اطلاعات بسیار خوبی به شما در مورد این حوزه بدهد.

چرا می‌توانیم کرونا را شکست بدهیم ولی بی‌مسئولیتی را نه؟!

سینا حسینی

کرونا یک ویروس است مثل هزاران ویروس دیگر. هر کدام می‌آیند و می‌میرند. ولی ویروس بی‌مسئولیتی قابل کشتن نیست. به راستی دلیلش چیست؟ بی‌مسئولیتی ریشه‌ای بزرگ و مضر در زندگی روزمرۀ ما دارد. ضررهایی که این ویروس به سبک زندگی ما و جوامع ما متحمل کرده است شاید بیشتر از ویروس‌های دیگر است. بنابراین نیاز داریم که به این مشکل بیشتر دقت کنیم و در آن عمیق‌تر شویم.

11 پله طلایی در استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی

استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی | سینا حسینی

استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی می‌تواند نقشی بسیار مثبت در بازاریابی محتوایی داشته باشد. بسیاری از افراد برای شروع فعالیت در شبکه های اجتماعی، به دنبال راهی برای شروع، رشد و افزایش درآمد هستند. داشتن یک استراتژی ساده و کارآمد می‌تواند کمک بزرگی در این مورد بکند. استراتژی شبکه های اجتماعی تمام کارهایی که باید انجام بدهید یا ندهید را مشخص می‌کند. شما با داشتن یک استراتژی درست می‌توانید به سمت اهداف کسب و کار خود حرکت کنید و موفقیت خود را تضمین کنید. در این مقاله سعی کرده‌ام تا استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی را از همۀ جهات مورد بررسی قرار بدهم. همچنین تلاشم بر این بوده تا فرمت کلی تدوین آن را در قالب فایل اکسل تعریف کنم که در آخر این مقاله، می‌توانید آن را دانلود و استفاده کنید.

2 راه 100% تضمینی برای یادگیری سریع و آسان همه چیز!

یادگیری سریع و آسان

قطعا مواقعی وجود داشته که شما دوست داشته‌اید تا مطالب یا کارهای جدیدی یاد بگیرید. حالا اگر من به شما بگویم که به راحتی می‌توانید آن و حتی مطالب خیلی بیشتری را یاد بگیرید، چه کار می‌کنید؟! یادگیری شاید خیلی ساده‌تر از چیزی باشد که فکر می‌کند. در این مطلب 2 راه تضمینی، سریع و آسان جهت یادگیری برای شما آوردم که قطعا به دردتان خواهد خورد!

رایج‌ترین مانع در راه رسیدن به هدف: خود‌معلول‌کردن

خود‌معلول‌کردن خود‌معلولی self-handicapping

خود‌معلول‌کردن باعث ایجاد یک مانع (بهانه) در راه رسیدن موفقیت می‌شود.همه‌ی ما در موقعیت‌هایی قرار گرفته‌ایم که از نتیجه‌ی کاری مطمئن نباشیم، ترس از شکست داشته باشیم و از انجام آن کار منصرف شویم. همچنین همیشه افرادی در کلاس درس ما بوده‌اند که برای عملکرد ضعیف خود، بهانه‌هایی می‌آوردند.دلیل این رفتار‌ها چیست؟ آیا این ترس‌ها واقعی هستند؟ آیا واقعا در صورت انجام آن کار، شکست می‌خوریم؟با من همراه باشید تا در این مقاله به این موضوع بپردازیم و از عقب‌نشینی در مقابل چالش‌ها جلوگیری کنیم.